Ota yhteyttä

Ihkun big room sijaitsee Väylän tiloissa Pasilassa.

Sähköposti
info@ihkuallianssi.fi

Big Roomin käyntiosoite
Väylä
Opastinsilta 12 A
00520 Helsinki

Yhteyshenkilöt

Timo Ruoho
Allianssin projektipäällikkö
timo.ruoho@civilpoint.fi
040 507 8809

Heidi Kotiranta
Allianssin projektisihteeri
heidi.kotiranta@vayla.fi
050 470 1102

Ari Huomo
Tuoteomistaja, asiakastestausryhmän ja konsulttiryhmän yhteyshenkilö
ari.huomo@vayla.fi
040 555 3909

Heli Sissonen
Tilaajan projektipäällikkö, kustannuslaskenta-aineistojen toimitusten yhteyshenkilö
heli.sissonen@vayla.fi
040 7727 508

Aki Peltola
Kustannuslaskentatiimin vetäjä, rakennusosakirjaston yhteyshenkilö
aki.peltola@mittaviiva.fi
050 448 9756

Santeri Soininen
Sovelluskehitystiimin vetäjä ja yhteyshenkilö
santeri.soininen@palmu.fi
040 5712 494